Останні новини

ЗУПИНИТИ ДЕМОНТАЖ ПАМ’ЯТНИКА ШЕВЧЕНКУ У ТРУСКАВЦІ!
28.02.2023
Міська влада Трускавця прийняла рішення про демонтаж пам’ятника Тарасу Шевченку. Громадські організації та місцеві мешканці виступають проти такого рішення.
З 7 ЖОВТНЯ АКУСТИЧНЕ НАСИЛЬСТВО НА ПАСАЖИРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ЗАБОРОНЕНО
06.10.2022
Ініціативу "Простору свободи" втілено в норми закону
ЗАКОН ПРО СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ КНИГОВИДАННЯ І КНИГОРОЗПОВСЮДЖЕННЯ НАБУВ ЧИННОСТІ
11.07.2022
Набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження». Документ опубліковано в газеті «Голос України» і розміщено в публічній базі законодавства.
РАДА ПІДТРИМАЛА ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО СТИМУЛЮВАННЯ КНИЖКОВОГО РИНКУ
25.01.2022
Верховна Рада підтримала в першому читання законопроєкт №6287 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження».
Законопроєкт про підтримку української книги презентували у Харкові
09.12.2021
Презентація законопроєкту 6287 про підтримку книговидання та книгорозповсюдження "Як підтримати українську книжку" відбулася у Харкові. Ідея об'єднала видавців, громадськість, письменників, політиків.
ЯК ЗАХИСТИТИ ПРАВО НА МОВУ? Покрокова інструкція
08.11.2021
З нагоди Дня української мови рух «Простір свободи» оприлюднив порадник, який допоможе усім небайдужим контролювати виконання мовного законодавства.
У Раду внесли проєкт закону про стимулювання книжкового ринку
07.11.2021
64 депутати різних фракцій та груп парламенту зареєстрували законопроєкт №6287 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження».
Українська книжкова революція
27.05.2021
Ініціативу з такою назвою започаткували на однойменному форумі у Києві письменники, представники влади, громадського сектору та видавничого бізнесу. Вони вирішили об’єднати зусилля для ухвалення державних рішень, покликаних вивести українське книговидання, книгорозповсюдження та читання з нинішнього катастрофічного становища.
Яким буде Донбас після деокупації?
25.05.2021
Рух «Простір свободи» започаткував ініціативу «Український Схід», щоб сформувати дорожню карту культурної та інформаційної політики на Донеччині та Луганщині після відновлення суверенітету України.