Хто ми

Базовим світоглядним документом руху є ПРОГРАМНА ДЕКЛАРАЦІЯ

Рух добровольців «Простір свободи» покликаний об’єднати зусилля людей, які прагнуть жити у вільному, гуманному й справедливому суспільстві й погоджуються творити це суспільство власними безкорисними діями.

 


НАШІ ЦІЛІ

- розвиток ідеї свободи людини як найвищої суспільної цінності;

- збереження й розвиток національної ідентичності українського народу та розкриття його творчого потенціалу;

- утвердження пріоритету духовних цінностей над матеріальними.

 

НАШІ ПРИНЦИПИ

БЕЗКОРИСЛИВІСТЬ. Ми працюємо не за гроші і не з інших егоїстичних мотивів, а з власної доброї волі. Ми жертвуємо частину свого часу, сил і коштів на благо України і людства.
ЄДНІСТЬ ІДЕЙ І ДІЙ. Ми починаємо вдосконалення світу з себе; власним прикладом утверджуємо принципи свободи, живу українську мову і самосвідомість, пріоритет духовного над матеріальним.
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Ми незалежні від політиків, партійних чи комерційних структур і об’єднуємо людей на основі їх світогляду, моральних принципів та практичних дій. Ми не підлаштовуємось під суспільні настрої, а прагнемо поширити власні переконання.

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Форми роботи руху різноманітні – від круглих столів і підготовки законопроектів до вуличних акцій і мистецьких вечорів.
Метою цієї роботи є об’єднання зусиль для вирішення проблем, що заважають українцям бути вільними, національно свідомими й духовно багатими людьми.
Починаємо роботу з малих справ, щоб далі розвивати її у все більших масштабах.
На всеукраїнському та місцевому рівні найвищим органом руху добровольців є загальні збори, в яких кожен член «Простору свободи» має право участі без додаткового делегування.
Всі учасники організації працюють у місцевих осередках і тематичних колегіях.

 

 

ОДА РАДОСТІ