Український мовний простір

Мовним «законом» Колесніченка-Ківалова влада ліквідувала всі державні механізми захисту української мови. Розпочато стрімку русифікацію найважливіших сфер життя. Під загрозою не лише наша мова, а незалежність і цілісність України.

Зупинити нищення України ми можемо лише з власної доброї волі.

Рано чи пізно антиукраїнський режим впаде. Але до того часу дуже важливо зберегти нашу мову й національну ідентичність.

Захистити мову і розширити простір її вживання може кожна людина. Потрібно лише здолати стереотипи й байдужість і дотримуватися  простих, але важливих правил

 

ЛИСТІВКИ ТА ЗОБРАЖЕННЯ  

 

 

 

Тут Ви можете скачати макети листівок та наліпок із серії «9 простих правил» як у форматі PDF, так і у вигляді малюнків.

Чорно-білий макет в PDF можна роздрукувати в потрібній кількості на принтері, розмножити на різографі чи ксероксі.

Кольорові макети в PDF можна множити навіть у невеликій кількості за допомогою цифрового друку. Підійде й кольоровий принтер.

Роздруковані матеріали можна повісити в офісі, житловому будинку, навчальному закладі чи іншому місці, яке Ви вважаєте доречними. Ці матеріали також варто роздавати зацікавленим людям і закликати долучатися до їх поширення.

Зображення в форматі малюнка ідеально підходить для поширення в Інтернеті, у т.ч. в соціальних мережах.

Ви також можете написати на poshta@dobrovol.org чи зателефонувати (097)1794709, щоб отримати для поширення вже роздруковані матеріали

 
 

Малюнок листівки "9 простих правил" чорно-білий (jpg, 2480x3508px, 700 Kb)

Малюнок листівки "9 простих правил"  у кольорі (jpg, 2480x3508px, 706 Kb)

Макет листівки в форматі pdf  чорно-білий (1,2 Mb)

Макет листівки в форматі pdf  у кольорі (1,2 Mb)

 

Більше макетів та зображень - дивіться тут

 

 

 

 

СПІЛЬНОТИ, ЩО ТВОРЯТЬ МОВНИЙ ПРОСТІР

Спільнотам, які найрізноманітнішим способом розширюють український мовний простір, варто обмінюватися інформацією і об’єднувати зусилля. Ми систематизуємо інформацію про найактивніші спільноти, котрі практичними діями утверджують українську мову і нерідко діємо разом. 

 

РОЗМОВНІ КЛУБИ

Щоб допомогти людям, які хочуть перейти на спілкування українською, подолати психологічний бар’єр і добре оволодіти мовою, ми творимо на Сході та Півдні України мережу українських розмовних клубів. Перший такий клуб у грудні 2012 року розпочав діяльність у Донецьку. У січні 2013 року розмовний клуб запрацював також в Одесі, у лютому - в Нікополі на Дніпропетровщині, в березні - у Горлівці на Донеччині.

Дивіться також